Aranżacje

Nowoczesne apartamenty i mieszkania w centrum Katowic

W strategicznej lokalizacji, przy ul. Barbary w Katowicach, na swoich właścicieli czeka ponad 80 mieszkań, znajdujących się w 5-kondygnacyjnym budynku A oraz sąsiadującym z nim 6-kondygnacyjnym budynku B.

W budynku A do wyboru pozostaje 28 mieszkań 2-, 3- i 4- pokojowych o pow. od 34 do 85 m2 z balkonami lub tarasami. W budynku B przygotowano 54 mieszkania 2- i 3-pokojowe, przestronne apartamenty 4- i 5-pokojowe o pow. nawet 150 m2 oraz zielony taras. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekają miejsca postojowe w garażach podziemnych oraz na zewnątrz budynków.

Zobacz ofertę mieszkań

Technologia

Technologia

Apartamenty Barbary posiadają ogrody zimowe, co zwiększa powierzchnię użytkową mieszkań i pozwala cieszyć się urokiem natury przez cały rok. Do każdego mieszkania przynależy prywatny balkon lub taras oraz komórka lokatorska. Oba budynki zostały wzniesione na płycie fundamentowej (poza obszarem oddziaływania górniczego) i są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Windy obsługują wszystkie kondygnacje. Ogrzewanie z sieci miejskiej zapewnia wysoki komfort cieplny przy relatywnie niskich kosztach. 

Dowiedz się więcej o technologii

Lokalizacja

Lokalizacja

Lokalizacja jest kluczową zaletą Apartamentów Barbary. Apartamentowce znajdują się przy ul. Barbary w Katowicach (Śródmieście) – w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy, stanowiąc idealne miejsce do mieszkania dla osób pracujących w centrum Katowic oraz w innych, śląskich miastach. W kilka minut można dostać się stąd na ul. Mikołowską lub autostradę A4. W najbliższej okolicy znajdują się m.in. Park Kościuszki, Galeria Katowicka z dworcem PKP, Urząd Miasta, szkoły i przedszkola, sklepy, przychodnie, sądy i wiele innych, ważnych w codziennym życiu miejsc.

Sprawdź lokalizację

P.B. DOMBUD S.A.

P.B. DOMBUD S.A.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma P.B. DOMBUD S.A. z Katowic - deweloper z przeszło 70-letnim doświadczeniem w realizacji najbardziej wymagających zleceń budowlanych, cieszący się zaufaniem inwestorów polskich i zagranicznych. DOMBUD tworzy mieszkania głównie na terenie woj. śląskiego: Katowic, Gliwic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Bytomia i Mikołowa. Wszystkie inwestycje łączy wysoki standard wykonania i konkurencyjne ceny.

Przejdź na stronę P.B. DOMBUD S.A.